Aktualności

Wychowanek wyróżniony przez EHF

Młody piłkarz ręczny- Sebastian Pieńkowski z KS AZS AWF Warszawa z ogromnym wyróżnieniem!
 
W dniach 27-29.01 w Wiedniu odbył się obóz organizowany przez Europejską Federację Piłki Ręcznej (EHF)- Respect Your Talent (RYT) Camp 2023.
 
Obóz szkoleniowy przeznaczony jest dla 30-stu najbardziej utalentowanych młodych piłkarzy ręcznych w Europie (kategoria M18), mający na celu rozwój ich umiejętności i zdobycie cennego doświadczenia w kwestiach pozasportowych, RYT Camp gościł zawodników z 19 krajów.
 
Ambasadorami obozu są znane na całym świecie osobistości: Luka Stepančić, Carlos Prieto, Ólafur Stefánsson oraz legenda Słowenii Vid Kavtičnik
 
Jednym z głównych celów obozu była bliska interakcja między graczami a ambasadorami. Każdy z nich miał swój własny zespół, który prowadził przez cały obóz, a więc rozmowy drużynowe odgrywały ważną rolę w harmonogramie. Punktem kulminacyjnym była prezentacja każdego zespołu na temat głównych wniosków z tych trzech dni.
Zawodnicy korzystali również z kilku dodatkowych atrakcji podczas weekendowego pobytu, w tym skoku ze spadochronem i quizu EHF o piłce ręcznej. Znalazł się nawet czas na wspólne oglądanie meczów Mistrzostw Świata mężczyzn.

Wróć