Szermierka

Szermierka

Najważniejsze informacje, wydarzenia i zdjęcia

  • Aktualności
  • Wydarzenia
  • Fotorelacje
Wrzesień 2022
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
dziś
29 30    
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
dziś
29 30
Wrzesień 2022
Nie ma żadnych wydarzeń w tym miesiącu.

Grafik zajęć

Dyscyplina

Trener

Telefon

Miejsce prowadzenia zajęć

Godziny treningów

 

Szermierka - floret

6-9 lat

Artur Świętnicki

501440629

Pawilon Sportów Walki

Dolna sala szermiercza

środy 18:00 - 19:30

piątki 17:00 - 18:30

Szermierka - floret

10-15 lat

Karol Wróblewski

504097222

Pawilon Sportów Walki

Dolna sala szermiercza 

Górna sala szermiercza

Górna sala szermiercza

poniedziałki 19:30 - 20:30

Dolna sala szermiercza


poniedziałki 19:30 - 21:30

Górna sala szermiercza


środy 19:30 - 21:30

Górna sala szermiercza


piątki 19:30 - 21:30

Górna sala szermiercza

Szermierka - floret

Jakub Surwiłło

510055856

Pawilon Sportów Walki

poniedziałek - 17:30 - 19:30
środa - 18:00 - 19:30
piątek 18:30 - 20:30

 

 

Szermierka - floret

 Łukasz Mandes

606159146

Pawilon Sportów Walki

poniedziałki 19:30 - 20:30

Dolna sala szermiercza


poniedziałki 19:30 - 21:30
środy 19:30 - 21:30
piątki 19:30 - 21:30

Szermierka - floret

Zofia Walczyńska

507166659

Pawilon Sportów Walki

Dolna sala szermiercza 

Górna sala szermiercza

Górna sala szermiercza

poniedziałki 17:30 - 19:30

Dolna sala szermiercza


środy 18:00 - 19:30

Górna sala szermiercza


piątki 18:30 - 20:30

Górna sala szermiercza

Szermierka - szabla

6-9 lat

Marta Kownacka

516221929

Pawilon Sportów Walki

wtorki 16:30 - 18:00
czwartki 16:30 - 18:00

 

Szermierka - szabla
10 - 14 lat

Marta Kownacka

516221929

Pawilon Sportów Walki

wtorki 18:00 - 19:30
środy 15:30 - 17:00
czwartki 15:30 - 17:00




Szermierka - szabla
10 - 14 lat

Marcin Ochalski

504123039

Pawilon Sportów Walki

wtorki 18:00 - 19:30
środy 16:00 - 17:30
czwartki 18:00 - 19:30

 

Szermierka - szpada
9-18 lat

Anetta Dyjewska

883006550

Pawilon Sportów Walki

poniedziałki 17:30 - 19:00
czwartki 18:00 - 19:30
piątki 17:00 - 18:30

Sztab szkoleniowy sekcji szermierki

Łukasz Mandes
Trener floretu
Artur Świętnicki
Trener floretu
Zofia Walczyńska
Trenerka floretu
Marek Gniewkowski
Trener szabli
Paweł Stroka
Trener szabli
Marcin Ochalski
Trener koordynator szabli
Piotr Stroka
Trener szabli
Karol Wróblewski
Trener koordynator floretu

Zawodnicy sekcji szermierki

Magdalena Pawłowska
Szpadzistka
Magdalena Piekarska - Twardochel
Szpadzistka
Jan Zakrzewski
Florecista
Aleksandra Jeglińska
Florecistka
Michalina Daniewska
Florecistka
Szymon Czartoryjski
Florecista
Kamila Pytka
Szpadzistka
Małgorzata Kozaczuk
Szablistka