Aktualności

Wygrana siatkarek w turnieju półfinałowym o awans do I Ligi!

Miniony weekend był bardzo udany dla siatkarek KS AZS AWF Warszawa. Nasz zespół pewnie awansował do turnieju finałowego o awans do I Ligi! 
 
Pierwszy mecz rozegraliśmy z drużyną MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych. Nasze zawodniczki wygrały spotkanie bez starty ani jednego seta! (25:15, 25:19, 25:15)

  • KS AZS AWF WARSZAWA 3:0 MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
  • MVP spotkania została Agata Lesiak;

 

W drugim spotkaniu rywalizowaliśmy z zespołem GKS Wieżyca 2011 Stężyca. Drugi mecz także okazał się dla nas szczęśliwy, ponieważ tak jak dzień wcześniej wygraliśmy z przeciwniczkami bez starty ani jednego seta! Wygrana w tym spotkaniu, zapewniała nam awans do turnieju finałowego o awans do I Ligi (25:17, 25:21, 25:16)! 
 
  • KS AZS AWF WARSZAWA 3:0 GKS Wieżyca 2011 Stężyca 
  • MVP spotkania została Ola Ryglewicz;
 
Niestety, w ostatnim meczu nasze siatkarki musiały uznać wyższość zespołu TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski. Zawodniczkom KS AZS AWF Warszawa udało się wygrać tylko jednego seta w całym spotkaniu (16:25, 20:25, 25:21, 16:25).
 
  • KS AZS AWF WARSZAWA 1:3 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
Po emocjonującym weekendzie łapiemy chwilę odpoczynku i odliczamy dni do turnieju finałowego!
 
DW

Wróć