Aktualności

Podwójne zwycięstwo siatkarek z Szóstką Mielec

Niesamowity weekend w wykonaniu siatkarek AZS AWF Warszawa!

W dniach 13-14 maja na Hali Gier rozpoczęła się walka o awans do turnieju finałowego o wejście do I ligi. Rywalkami w tym starciu są zawodniczki Szóstki Mielec.

W pierwszym meczu gospodynie nie miały większych problemów i pewnie pokonały drużynę z Mielca 3:0 (25:22, 25:22, 25:20).

Kolejnego dnia kibice przybyli do Hali Gier musieli uzbroić się w cierpliwość, gdyż to siatkarki Szóstki prezentowały się lepiej na początku spotkania i wygrały dwa pierwsze sety. Akademiczki nie dały jednak za wygraną i zaczęły odrabiać starty. W czwartym secie zdeklasowały rywalki wynikiem 25:9. O losach tego spotkania decydował, więc tie break. Do ostatnich minut toczyła się wyrównana walka. Podopieczne trenera Andrzeja Ojrzanowskiego wykazały się niezwykłą walecznością i wygrały ostatnią partię 18:16 oraz całym spotkaniu 3:2 (20:25, 19:25, 25:23, 25:9, 18:16).

Po dwóch wygranych meczach w roli gospodarza pozostaje tylko jeden zwycięski mecz, aby zagrać w turnieju finałowym o awans do I ligi piłki siatkowej kobiet.

Mecze rewanżowe z drużyną Szóstki Mielec odbędą się w dniach 20-21.05 w Mielcu. Zapraszamy do śledzenia aktualnych informacji na fanpagu naszego klubu: AZS AWF Warszawa oraz stronie poświęconej sekcji piłki siatkowej kobiet: AZS AWF UKSW Warszawa - piłka siatkowa kobiet.

Wróć