Aktualności

Małgorzata Jasek powołona do kadry narodowej Seniorek!

Niezmiernie miło jest nam poinformować, iż w dniu dzisiejszym został ogłoszony szeroki skład kadry narodowej seniorek piłki siatkowej kobiet na sezon 2017,  w skład której powołana została zawodniczka naszego Klubu - Małgorzata Jasek.

Zawodniczka reprezentuje na co dzień drużynę AZS AWF Warszawa, aktualnie walczącą o awans do I ligi. Powołanie do kadry narodowej seniorek jest ogromnym wyróżnieniem dla zawodniczki, szczególnie że jest to druga nominacja w karierze Małgosi. Pierwszy raz zawodniczka wystąpiła w barwach narodowych 24 września 2016 roku, kiedy zadebiutowała w meczu eliminacji mistrzostw Europy z Finlandią.

Małgorzata Jasek poza treningami oddaje się w dużej mierze nauce. Aktualnie studiuje dwa kierunki, jeden na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie (turystyka i rekreacja) i drugi na Uniwersytecie Warszawskim (matematyka). Z powodzeniem łączy naukę z wyczynowym uprawianiem sportu.

Na zdjęciu od lewej Andrzej Ojrzanowski - trener drużyny AZS AWF Warszawa, Jego Magnificencja Rektor dr hab. prof AWF Andrzej Mastalerz, Małgorzata Jasek, Maciej Hartfil - Prezes Klubu AZS AWF Warszawa, Michał Obukowicz - Pełnomocnik Rektora ds. Sportu Powszechnego AWF.

Serdecznie gratulujemy zawodniczce powołania do kadry oraz życzymy udanego sezonu reprezentacyjnego!

Wróć