Pływanie

Pływanie

Najważniejsze informacje, wydarzenia i zdjęcia

  • Aktualności
  • Wydarzenia
  • Fotorelacje
Lipiec 2017
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28
dziś
29 30
31            
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
dziś
29 30 31
Lipiec 2017
Nie ma żadnych wydarzeń w tym miesiącu.
Newsletter AZS AWF

Sztab szkoleniowy sekcji pływania

Maciej Certa
Trener
Paweł Słomiński
Członek Zarządu / Trener koordynator pływania

Czytaj więcej

Paweł Słomiński
Członek Zarządu / Trener koordynator pływania

Trener koordynator sekcji pływania, trener m.in. Otylii Jędrzejczak, Pawła Korzeniowskiego i Radosława Kawęckiego.

Schowaj

Zawodnicy sekcji pływania

Jan Suchan
Dominika Janiszewska
Marcin Kaczmarski
Dominik Ciężkowski
Adam Dubiel
Bartłomiej Roguski
Radosław Kawęcki
Zawodnik

Czytaj więcej

Radosław Kawęcki
Zawodnik

Radosław Kawęcki

Schowaj

Rekordy sekcji

MĘŻCZYŹNI - PŁYWALNIA 50 METROWA

Dystans

Nazwisko

Imię

Czas

Rocznik

Miejsce

Data

50 dowolny

Gąsior

Łukasz

22.08

1986

Ostrowiec Św.

21.05.2009

100 dowolny

Korzeniowski

Paweł

48.55

1985

Kazań (RUS)

5.08.2015

200 dowolny

Korzeniowski

Paweł

1:46.59

1985

Rzym (ITA)

31.07.2009

400 dowolny

Korzeniowski

Paweł

3:47.70

1985

Eindhoven (NED)

18.03.2008

800 dowolny

Korzeniowski

Paweł

7:53.67

1985

Ostrowiec Św.

17.05.2008

1500 dowolny

Korzeniowski

Paweł

15:18.25

1985

Gorzów Wlkp.

2.12.2007

50 motylkowy

Korzeniowski

Paweł

23.90

1985

Szczecin

31.05.2015

100 motylkowy

Korzeniowski

Paweł

51.46

1985

Kazań (RUS)

8.08.2015

200 motylkowy

Korzeniowski

Paweł

1:53.23

1985

Rzym (ITA)

29.07.2009

50 klasyczny

Kuczko

Sławomir

28.56

1985

Olsztyn

14.05.2013

100 klasyczny

Kuczko

Sławomir

1:02.03

1985

Ostrowiec Św.

24.04.2009

200 klasyczny

Kuczko

Sławomir

2:11.51

1985

Ostrowiec Św.

23.05.2009

50 grzbietowy

Kawęcki

Radosław

25.61

1991

Szczecin

30.05.2015

100 grzbietowy

Kawęcki

Radosław

53.90

1991

Kazań (RUS)

9.08.2015

200 grzbietowy

Kawęcki

Radosław

1:54.55

1991

Kazań (RUS)

7.08.2015

200 zmienny

Korzeniowski

Paweł

2:01.85

1985

Ostrowiec Św.

23.05.2009

400 zmienny

Korzeniowski

Paweł

4:16.52

1985

Ostrowiec Św.

20.05.2011

MĘŻCZYŹNI - PŁYWALNIA 25 METROWA

Dystans

Nazwisko

Imię

Czas

Rocznik

Miejsce

Data

50 dowolny

Gąsior

Łukasz

21.79

1986

Gorzów Wlkp.

26.11.2009

100 dowolny

Korzeniowski

Paweł

47.32

1985

Ostrowiec Św.

20.12.2014

200 dowolny

Korzeniowski

Paweł

1:42.10

1985

Istambuł (TUR)

13.12.2009

400 dowolny

Korzeniowski

Paweł

3:37.78

1985

Gorzów Wlkp.

26.11.2009

800 dowolny

Korzeniowski

Paweł

7:39.05

1985

Łódź

24.10.2009

1500 dowolny

Korzeniowski

Paweł

14:54.28

1985

Gorzów Wlkp.

27.11.2005

50 motylkowy

Korzeniowski

Paweł

23.18

1985

Doha (QAT)

5.12.2014

100 motylkowy

Korzeniowski

Paweł

50.40

1985

Doha (QAT)

3.12.2014

200 motylkowy

Korzeniowski

Paweł

1:50.13

1985

Istambuł (TUR)

12.12.2009

50 klasyczny

Roguski

Bartłomiej

27.34

1993

Lublin

15.12.2016

100 klasyczny

Roguski

Bartłomiej

58.22

1993

Lublin

17.12.2016

200 klasyczny

Kuczko

Sławomir

2:06.61

1985

Helsinki (FIN)

10.12.2006

50 grzbietowy

Kawęcki

Radosław

23.28

1991

Lublin

18.12.2015

100 grzbietowy

Kawęcki

Radosław

49.23

1991

Lublin

21.12.2014

200 grzbietowy

Kawęcki

Radosław

1:47.38

1991

Doha (QAT)

20.12.2015

100 zmienny

Korzeniowski

Paweł

53.21

1985

Ostrowiec Św.

21.12.2014

200 zmienny

Korzeniowski

Paweł

1:55.54

1985

Eindhoven (NED)

8.08.2013

400 zmienny

Korzeniowski

Paweł

4:06.78

1985

Singapur (SIN)

5.11.2013

KOBIETY - PŁYWALNIA 50 METROWA

Dystans

Nazwisko

Imię

Czas

Rocznik

Miejsce

Data

50 dowolny

Ptasińska

Katarzyna

26.20

1990

Olsztyn

12.05.2012

100 dowolny

Jędrzejczak

Otylia

55.73

1983

Berlin (GER)

30.07.2002

200 dowolny

Jędrzejczak

Otylia

1:57.15

1983

Budapeszt (HUN)

30.08.2006

400 dowolny

Jędrzejczak

Otylia

4:04.23

1983

Melbourne (AUS)

25.03.2007

800 dowolny

Jędrzejczak

Otylia

8:35.73

1983

Ostrowiec Św.

17.05.2008

1500 dowolny

Janiszewska

Dominika

17:08.12

1999

Hodmezovasarhely (HUN)

08.07.2016

50 motylkowy

Jędrzejczak

Otylia

27.64

1983

Madryt (ESP)

5.02.2012

100 motylkowy

Jędrzejczak

Otylia

57.84

1983

Ateny (GRE)

14.08.2004

200 motylkowy

Jędrzejczak

Otylia

2:05.61

1983

Montreal (CAN)

28.07.2005

50 klasyczny

Braszkiewicz

Agnieszka

32.39

1981

Warszawa

11.03.2000

100 klasyczny

Paluszek

Weronika

1:10.07

1993

Szczecin

31.05.2015

200 klasyczny

Paluszek

Weronika

2:29.51

1993

Szczecin

30.05.2015

50 grzbietowy

Solan

Agnieszka

30.70

1986

Gorzów Wlkp.

25.11.2006

100 grzbietowy

Jędrzejczak

Otylia

1:03.30

1983

Ostrowiec Św.

6.04.2008

200 grzbietowy

Solan

Agnieszka

2:17.96

1986

Ostrowiec Św.

6.05.2006

200 zmienny

Jędrzejczak

Otylia

2:14.06

1983

Chiba (JPN)

24.08.2007

400 zmienny

Szczepaniak

Karolina

4:45.13

1992

Rzym (ITA)

2.08.2009

KOBIETY - PŁYWALNIA 25 METROWA

Dystans

Nazwisko

Imię

Czas

Rocznik

Miejsce

Data

50 dowolny

Ptasińska

Katarzyna

26.26

1990

Ostrowiec Św.

22.12.2012

100 dowolny

Barzycka

Paulina

54.63

1986

Gorzów Wlkp.

26.11.2005

200 dowolny

Jędrzejczak

Otylia

1:54.39

1983

Helsinki (FIN)

10.12.2006

400 dowolny

Barzycka

Paulina

4:05.77

1986

Gorzów Wlkp.

26.11.2005

800 dowolny

Jędrzejczak

Otylia

8:26.19

1983

Płock

1.02.2004

1500 dowolny

Janiszewska

Dominika

16:39.51

1999

Olsztyn

17.12.2016

50 motylkowy

Szczepaniak

Karolina

27.16

1992

Gorzów Wlkp.

27.11.2009

100 motylkowy

Jędrzejczak

Otylia

57.54

1983

Debreczyn (HUN)

15.12.2007

200 motylkowy

Jędrzejczak

Otylia

2:03.53

1983

Debreczyn (HUN)

13.12.2007

50 klasyczny

Szczepaniak

Karolina

30.68

1992

Istambuł (TUR)

10.12.2009

100 klasyczny

Braszkiewicz

Agnieszka

1:09.01

1981

Antwerpia (BEL)

15.12.2001

200 klasyczny

Szczepaniak

Karolina

2:38.72

1992

Ostrowiec Św.

23.01.2005

50 grzbietowy

Jędrzejczak

Otylia

29.41

1983

Poznań

17.12.2011

100 grzbietowy

Jędrzejczak

Otylia

1:01.28

1983

Cn Sant Andreu (ESP)

5.11.2011

200 grzbietowy

Jędrzejczak

Otylia

2:10.15

1983

Łódź

20.10.2007

100 zmienny

Braszkiewicz

Agnieszka

1:03.38

1981

Walencja

15.12.2000

200 zmienny

Jędrzejczak

Otylia

2:10.06

1983

Sztokholm (SWE)

13.11.2007

400 zmienny

Jędrzejczak

Otylia

4:36.72

1983

Ciechanów

16.12.2006