Aktualności

Przegrana piłkarek ręcznych z Ruchem Chorzów

W piątek 31 marca na Hali Gier odbył się mecz 18. kolejki I ligi piłki ręcznej kobiet, w której zawodniczki AZS AWF Warszawa zmierzyły się z drużyną KPR Ruch Chorzów. Mecz zakończył się zwycięstwem gości i awansem w tabeli na drugie miejsce. Zawodniczki AZS AWF Warszawa po 16 meczach zajmują 9 miejsce z dorobkiem 10 pkt.

Pierwsza połowa meczu zaczęła się nie najlepiej dla gospodyń. Po remisie 3:3 na początku spotkania, to drużyna z Chorzowa przeważała na boisku i uzyskała przewagę siedmioma bramkami (3:10). Do końca pierwszej połowy zawodniczki AZS AWF Warszawa strzeliły 7 bramek, niestety przy 6 drużyny przeciwnej, w związku z tym pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:16.

Przerwę w meczu uatrakcyjnił kibicom występ dzieci z grupy Zumba Kids AZS AWF Warszawa (foto).

W drugiej połowie walka była bardziej wyrównana i pomimo dobrej gry w obronie zawodniczek AZS AWF Warszawa nie udało się odrobić wszystkich strat. W końcowej fazie spotkanie nie brakowało ambicji i zaangażowania co napawa optymizmem przed kolejnym meczem, który zagramy na wyjeździe z drużyną SKF KPR Sparta Oborniki 8 kwietnia.

AZS AWF Warszawa - KPR Ruch Chorzów 25:29 (10:16)

AZS AWF: E. Osińska, D. Osińska, Kuźmicka 1 - Skoczeń 5, Lewandowska (1/2) 2, Gutowska 2, Sulborska 2, Rozmus 3, Kmin 3, Stencel (0/1), Pawłowska 7, Kajtek, Król.

Kary: 12 min. (Skoczeń, Sulborska - po 4 min., Kmin, Pawłowska - po 2 min.)
Karne: 1/3

Ruch: Staś, Bednarek, Jaśkiewicz - Mrozek, Jasinowska 4, Drażyk 2, Piotrkowska 3, Żakowska 4 (1/2), Lesik 1, Masłowska, Doktorczyk 1, Polańska, Rodak 3, Nimsz 1, Płomińska 8, Stokowiec 2.

Kary: 2 min. (Jasinowska 2 min.)
Karne: 3/4

Sędziowie: Tomasz Filipiak, Arkadiusz Filipiak (Siemiatycze).

Wróć