Aktualności

Po I dniu Halowych Mistrzostw Polski, lekkoatleci KS AZS AWF Warszawa zdobyli 8 medali!

Po pierwszym dniu Halowych Mistrzostw Polski w Lekkoatletyce, zawodnicy KS AZS AWF Warszawa zdobyli dwa medale w kategorii seniorów oraz sześć medali w kategorii młodzieżowca.

Z bardzo dobrej strony podczas zawodów pokazała się Pia Skrzyszowska, która w biegu na 60 m po raz kolejny w tym sezonie poprawiła swój rekord życiowy zdobywając srebrny medal HMP. Nowy rekord życiowy Pii wynosi 7.12.

Kolejnym naszym medalistą został Jan Kulmaczewski. Janek w trójskoku mężczyzn wywalczył srebrny medal - 15.45. Oprócz niego w trójskoku startował także Rafał Sulwriski, który ostatecznie zajął czwarte miejsce w konkursie.

Podczas zawodów nasi młodzieżowcy zdobyli  sześć medali w różnych lekkoatletycznych konkurencjach.
  • Pia Skrzyszowska z czasem 7.12 wywalczyła złoty medal w biegu na 60 m
  • Wiktoria Łuczak w pchnięciu kulą zdobyła złoty medal, jednocześnie uzyskując nowy rekord życiowy 13.76
  • Maja Szymanek wraca w dobrym stylu. Maja może oprócz zdobycia srebrnego medalu ustanowiła swój nowy rekord życiowy w skoku o tyczce 3.90

• Sandra Sikorska z rezultatem 12.54 wywalczyła brązowy medal w trójskoku kobiet.