Bezpłatne zajęcia popołudniowe

Bezpłatne zajęcia popołudniowe

Formularz zgłoszeniowy na darmowe zajęcia

Szanowni Państwo, 

W związku z ogromnym zainteresowaniem zajęciami wprowadzamy limit zapisów i nowy formularz, który umożliwi zapisanie się na maksymalnie 3 terminy (z 6 pozostałych dyscyplin), aby więcej dzieci mogło poznać obiekty AWF.
Proszę pamiętać, że zapis na zajęcia i późniejsza nieobecność w wybranym terminie, zabiera możliwość poznania danej dyscypliny pozostałym, którzy znajdują się na liście oczekujących. 

Informujemy, że mimo nałożonych limitów dziecko będzie miało możliwość uzbierania wszystkich naklejek m.in. podczas czerwcowego pikniku rodzinnego :)

Link do zapisów

Proszę wpisać imię i nazwisko dziecka w rubryce IMIĘ I NAZWISKO 

oraz w polu NUMER BUDYNKU wpisać numer przedszkola, do którego dziecko uczęszcza. 

 

Informujemy, że wysyłając zgłoszenie jednocześnie akceptują Państwo regulamin zajęć 

Regulamin bezpłatne zajęcia 2023.docx
Pobierz

Drogi rodzicu,

Startujemy z bezpłatnymi zajęciami dla dzieci z bielańskich przedszkoli.


W Twoim przedszkolu prowadzone są z
ajęcia sportowe Dziecięcej Akademii Sportu, prowadzone przez wybitnych trenerów Najlepszego Klubu w Polsce według Rankingu Systemu Sportu Młodzieżowego w 2022 roku.

 

Jeżeli chcesz zobaczyć swoje dziecko w akcji, poznać profesjonalne obiekty Akademii Wychowania Fizycznego oraz naszych trenerów, serdecznie zapraszamy na darmowe popołudniowe zajęcia, na których zapoznamy Was z poszczególnymi dyscyplinami w tygodniowych cyklach!


Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki i środy w godzinach I grupa 17:00-17:45, II grupa 17:50-18:35 (grupa kickboxingu 17:00-18:00) i obejmować będą takie dyscypliny jak: taekwondo, zapasy, rugby, szermierka, kickboxing, lekkoatletyka, judo.

CO TYDZIEŃ PRZEDSTAWIMY INNĄ DYSCYPLINĘ! ZAPRASZAMY RODZICÓW DO OBSERWACJI SWOICH POCIECH W SALI SPORTOWEJ!

 

Podsumowaniem cyklu będzie czerwcowy PIKNIK RODZINNY

ZBIERAJ NAKLEJKI-ODBIERZ NAGRODY!