Zumba Kids AZS AWF Warszawa

Zumba Kids

Zapraszamy na zajęcia

Chcąc wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i z racji ogromnego zainteresowania tą właśnie formą aktywności ruchowej proponujemy dla Państwa dzieci, zajęcia, które już od kilku lat cieszą się w Polsce niebywałą popularnością w klubach fitness, szkołach tańca i przedszkolach-zajęcia ZUMBA Kids i ZUMBA Kids Junior.

Czym jest ZUMBA Kids w AZS AWF Warszawa?

To wspaniałe połączenie muzyki i ruchu. Jest to doskonały początek do rozwijania aktywności fizycznej jak i przełamania wszelkich barier i kompleksów.

Zumba Kids to zajęcia, które zacierają granice pomiędzy fitness’em a rozrywką. Mali uczestnicy mają możliwość wkroczenia w świat wspaniałej zabawy, muzyki i energetyzującej atmosfery jaka panuje na zajęciach!

To połączenie podstawowych kroków tańców latynoamerykańskich (Salsa, Cumbia, Reggaeton, Hip-Hop i innych tańców) oraz treningu mającego na celu zapewnienie dzieciom maximum zabawy w tym samym czasie. Są to zajęcia bezpieczne i skuteczne.

Jak wyglądają zajęcia Zumba Kids?

Zajęcia Zumba Kids zaczynają się od krótkiej części integracyjnej podczas której dzieci mają szansę się poznać i dobrze poczuć, już od pierwszych chwil zajęć.

Następnie trener przystępuję do części rozgrzewkowej, aby przygotować mięśnie i organizm dziecka do dalszych ćwiczeń (rozgrzewka ma postać zabawy podczas, której dziecko nie odczuwa znużenia, jak podczas zwyczajnego treningu).

Kolejnym elementem jest nauka kroków tańca. W zależności od poziomu umiejętności dobrane są proste i bardziej skomplikowane układy taneczne do znanych przebojów. Ponieważ dzieci nie lubią monotonii, przygotowywane są dla nich specjalne gry i zabawy, wykorzystywane w trakcie zajęć.

Część strechingowa (dostosowana do wieku) zapewni wyrównanie oddechu, rozciągnięcie i rozluźnienie mięśni oraz spokojny powrót do “niezumbowej” rzeczywistości.

Na koniec nie zabraknie oczywiście dobrych słów po przepracowanym treningu.

Gdzie, kiedy, za ile?

Zajęcia odbywają się w każdą sobotę w dużej i przestronnej sali fitness z lustrami w budynku Klubu Sportowego AZS AWF Warszawa.

W sprawie szczegółowych informacji lub zapisów prosimy dzwonić pod numer 509 468 384.

Kiedy:
10.00-10.50 (50 min) dzieci z rocznika 2005-2009 - Grupa czerwona
10.55-11.40 (45 min) dzieci z rocznika 2012-2014 - Grupa żółta
11.45-12.30 (45 min) dzieci z rocznika 2010-2011 - Grupa pomarańczowa
12.35-13.05 (30 min) dzieci z rocznika 2015-2017 - Grupa zielona (warunkiem jest ukończenie przez dziecka 3,5 roku)

Koszt zajęć:
20 zł/zajęcia w przypadku płatności z góry za cały miesiąc.
35 zł/zajęcia w przypadku pojedynczych płatności
20 zł/zajęcia w przypadku zajęć próbnych

Płatności dokonuje się w formie karnetowej za cały miesiąc z góry do 5 dnia każdego miesiąca.

Nie tylko dla siebie czyli nasze publiczne występy!

Występy zaplanowane na najbliższy rok to m.in. pikniki rodzinne, mecze I ligi piłki ręcznej czy ekstraklasy futsalu. To właśnie one stają się możliwością do poradzenia sobie z tremą publicznych wystąpień. Towarzystwo rówieśników tańczących obok i poczucie wspólnoty z grupą sprawia, że początkowo trudne wyzwanie z każdym kolejnym razem staje się łatwiejsze. Występ publiczny powoduje, że dziecko zaczyna wierzyć we własne siły i z zapałem podejmuje kolejne wyzwania.