Aktualności

Gala Sportu Akademickiego 2016 za nami.

To był niezwykle przyjemny i udany wieczór dla naszego Klubu. Podczas Gali Sportu Akademickiego swoje setne urodziny obchodził AZS w Warszawie. Z tej okazji nasz Klub otrzymał dwa wyróżnienia. Jedno z nich za najlepszy projekt społeczny AZS w minionym roku - Dziecięca Akademia Sportu. Drugim wyróżnieniem była odznaka "Zasłużony dla AZS Warszawa", którą otrzymał Prezes naszego klubu - Maciej Hartfil, za realizację projektu Dziecięcej Akademii Sportu oraz wzorowe kierowanie jednym z najlepszych sportowo i organizacyjnie klubów AZS w Polsce.

Przy okazji Gali, podziękowaliśmy za wspaniałą karierę naszemu WIELKIEMU mistrzowi Tomkowi Majewskiemu.

Całą uroczystość uświetnił występ Rafała Brzozowskiego, naszego zapaśnika, który z dumą na scenie prezentował się w koszulce AZS AWF Warszawa.

Wróć