Medalowe żniwo taekwondo

» 2011-09-26 09:52

Złoci medaliści MP AZS

W niedzielę, 25 września w Łodzi reprezentanci AZS AWF Warszawa zdobyli 9 medali na Mistrzostwach Polski AZS.
Medale złote dla wszystkich dziewcząt- Anika Godel w kategorii +73 kg, Emilia Dąbrowska – 62 kg, Alicja Podchul – 53 kg oraz złoty medal Eryka Rodzika - 58 kg (już niedługo AZS AWF Warszawa). Srebrne krążki wywalczyli: Adam Filipek – 63 kg, Konrad Rajda – 68 kg, Bartek Kita – 58 kg. Medale brązowe: Daniel Klimowski – 58 kg oraz Andrzej Butkiewicz – 63 kg. Bardzo cieszy wysoka forma zawodników przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski Seniorów. Zawody pełne były miłych akcentów. Pierwszy złoty medal w swojej karierze wywalczyła Anika Godel. Świetny „złoty” powrót Alicji Podchul po długiej przerwie spowodowanej kontuzją. Pierwsze udane starty w barwach AZS Konrada Rajdy, Kamila Kiczki i Daniela Klimowskiego, których przy tej okazji witamy bardzo serdecznie w AZS AWF Warszawa oraz postawa wszystkich
startujących bielańczyków, czyli jak zwykle niezwykle. Serdecznie gratulujemy.